Vztahy

Dakota a Kristen

12. ledna 2010 v 16:43 | iGlue

V nově přicházejícím filmu 'New Moon' který do kin přijde 20. listopadu Dakota Fanning hraje zlou upírku jménem Jane. Pro Dakotu je to těžké vidět se tváří v tvář proti postavě Kristen, která hraje Bellu. " Být na ni zlá a protivná bylo velmi zvláštní a divné. Bylo to jako promiň holka!!"
Dakota s Kristen nehraje jenom v Twilight. Také se zmínila o vztahu jejich dvou postav v životopisném snímku "The Runaways," a na základě zkušeností říká, "Vztah Joan a Cherie je v jistém smyslu ten, který máme s Kristen mezi sebou v reálném životě. . . mínus destruktivní části."

Dakota Fanning a Kristen Stewart

10. ledna 2010 v 14:30 | iGlue

Nejen filmový hit Nový měsíc sblížil Kristen Stewart a Dakotu Fanning. Holky si totiž spolu zahrály i ve snímkuThe Runnaways a navíc pracují na natáčení dalšího dílu ságy Twilight Zatmění.

Kristen hraje v The Runaways skutečnou rockovou star Joan Jett."Můžu hrát jen role, do nichž se dokážu vcítit," svěřila se filmová Bella s tím, že když se snaží o postavu, jejíž charakter je jí cizí, je to na jejím výkonu znát!

"Měla jsem velmi málo času na to, abych se z Belly změnila na Joan a pak zase zpátky. Bylo to těžké, ale myslím, že jsem to zvládla a to i díky Dakotě," prohlásila Kristen.

Ani pro Dakotu nebylo filmování tak odlišných rolí jednoduché. "Byla to dřina, ale na druhou stranu jsem si to skvěle užila. S Kris jsme od té doby opravdu dobré kámošky," prozradila Dakota a dodala: "Není nikdo lepší, s kým bych mohla točit tři filmy za sebou. Kristen je prostě skvělá!"

Dakota v The Runaways hraje zpěvačku Joaniny kapely a zdá se, že půjde o velmi zajímavou podívanou. Uvidíme v příštím roce...
 
 

Reklama